top of page
Klasa 443-2
441-2 b.png

Maszyna tej klasy - okrętki obuwnicze - zszywają podpodeszwy z cholewką mocnym ściegiem obrzucającym. W odróżnieniu od metody tradycyjnej metoda Strobla oszczędza dużo materiału. Na tej maszynie możemy zszywać podpodeszwy w obuwiu skórzanym i tekstylnym o całkowitej grubości warstwy szytej do 7 mm.

 

Maszyna wyposażona jest w silnik krokowy podłączony do urządzenia marszczącego przeznaczonego do wykonywania operacji wdawania celem uzyskania właściwego kształtu cholewki. Zakres wdawania przy użyciu transportu różnicowego wynosi do 50%. Mamy możliwość zaprogramowania 100 sekwencji szycia (50 dla prawego i 50 dla lewego buta) z podziałem do 10 sekcji w ramach jednego programu. Wymagany zakres marszczenia może być różny dla każdej sekcji. Wprowadzane parametry programu zapamiętywane są jako para (dla prawego i lewego buta automatycznie). Mamy możliwość wyboru trybu pracy albo w parach, albo prawe albo lewe buty.

 

Pneumatyczne urządzenie marszczące dla uzyskania lepszego efektu szycia (w zależności od szytego materiału) stanowi wyposażenie dodatkowe. Możliwym jest szycie z wyłączeniem w silnik krokowy podłączony do urządzenia marszczącego używając pedał.

Maszyna nie jest  przeznaczona do szycia obuwia dziecięcego o wąskich piętkach.

Rodzaj ściegu : jednonitkowy, obrzucający

Długość ściegu: 3 - 8 mm regulowana

System igieł: 134​

441-2 c.png
441-2 a.png
bottom of page